سایر افزودنیهای مذاب

این شرکت قادر به تامین انواع کربن افزاها مانند CPC، GPC و سایر افزودنیها مانند وایرهای توپر کلسیوم سیلیسیوم (CaSi)، گوگرد، کلسیوم خالص و CaFe و وایرهای توپر فروآلیاژهایی نظیر فرو تیتانیوم بنا به سفارش مشتریان می باشد.

پترولیوم کک (CPC)

انواع پودر کربن یا کک نفتی کلسینه (Calcined Petrolium Coke) در آنالیزها و سایزهای مختلف از طریق این شرکت قابل تامین می باشد. این ماده اغلب با کربن های حداقل 97 و 98 و 98.5 درصد و گوگرد ماکزیمم 0.5 درصد می باشند.

پودر گرافیت (GPC)

پودر گرافیت (کک نفتی گرافیته) نیز همانند پودر گربن بوده با این تفاوت که مقدار گوگرد آن در حدود ماکزیمم 0.05 درصد می باشد. این ماده عمدتا به دلیل متفاوت بودن دمای تولید، دارای نیتروژن پایینتری نیز می باشد..

کلسیوم سیلیسیوم

کلسیوم سیلیسیوم یا CaSi که برای سولفور زدایی و اکسیژن زدایی مورد مصرف قرار می گیرد، عمدتا دارای حدود 28 تا 30 درصد کلسیوم و 58 تا 60 درصد سیلیسیوم می باشد و به صورت وارداتی قابل تامین می باشد.

وایر های توپر

این نوع وایرها به Cored wires معروفند. انواع وایرهای پرشده با افزودنیهای مذاب مانند انواع پودر کربن یا پودر گرافیت، پودر کلسیوم سیلیسیوم، پودر فرو آلیاژها، گوگرد و ... از طریق این شرکت قابل تامین می باشد.

01.

استراتژی

استراتژی ما بر پایه صداقت و کسب اعتبار بوده و تمام سعی خود را جهت برآورده نمودن نیازهای مشتری بر همین اساس می نماییم.

02.

کیفیت

در راستای استراتژی شرکت، کیفیت کالاهای تامین شده توسط این شرکت در تناسب با نیاز مشتریان و در جهت جلب رضایت کامل ایشان می باشد.

03.

قیمت گذاری

قیمت محصولات بر اساس کیفیت مد نظر در حداقل ممکن تعیین می گرددو صرفا جهت برنده شده در یک استعلام، کیفیت را فدای قیمت نمی کنیم.

خواص کربن

کربن مهمترین و موثرترین عنصر آلیاژی در فولادها می باشد و بالاترین تاثیر را در ساختار آن دارد.هر فولاد آلیاژ شده علاوه بر کربن عناصر آلیاژی دیگری نظیر سیلیسیم – منگنز-فسفر و گوگرد را به همراه خواهد داشت بطوریکه این عناصر به شکلی ناخواسته به هنگام فرایند تولید در فولاد باقی خواهند ماند.اضافه کردن عناصر آلیاژی برای بدست آوردن نتایج مشخص و منحصر بفرد و افزایش کنترل شده منگنز و سیلیسیم در فولاد , فولاد آلیاژی را بوجود خواهد آورد. با افزایش میزان کربن استحکام . سختی پذیری فولاد فولاد بیشتر میشود اما چکش خواری و قابلیت جوشکاری و ماشینکاری (با استفاده از ماشینهای برش) کاهش می یابد.این عنصر عملا هیچ تاثیری بر مقاومت خوردگی در آب, اسید و گازهای گرم ندارد.

خواص کلسیوم

در ترکیب با سیلیسیم به شکل سیلیسیم –کلسیم در اکسیژن زدایی فولادها به کار می رود. کلسیم, مقاومت در برابر پوسته شدن مواد هادی حرارت را افزایش می دهد.
در حال حاضر CaSi و محصولات پایه آهکی و معمولاً CaO+CaF از رایجترین پودرهایی هستند که به فولاد تزریق می شوند. CaSi با کیفیت معمولی حاوی 30 درصد کلسیم است و برای گوگردزدایی، اکسیژن زدایی و اصلاح آخالهای اکسیدی و گوگردی مورد استفاده قرارمی گیرد از مخلوط CaO+ CaF به جای CaSiبرای گوگردزدایی و اکسیژن زدایی (کاهش کل محتوی اکسیژن) می توان استفاده کرد. نسبت CaO به CaF در مخلوط 80 به 20یا 85 به 15 است

در صورت تمایل، می توانید درخواست خود را به صورت آنلاین ارسال فرمایید.

همکاران ما در اسرع وقت درخواست شما را پیگیری کرده و با شما تماس خواهند گرفت.

پاسکو - پژواک اندیشه سبز)

 شرکت پژواک اندیشه سبز، پذیرای درخواستهای مشتریان بوده و تمام تلاش خود را در جلب رضایت ایشان به کار می بندد.

آدرس

 یزد - بلوار منتظر قائم- بن بست ششم - شرکت پژواک اندیشه سبز

 36289028 (035)

info@pascotrading.ir

36226066 (035)

شنبه - چهارشنبه: 8:00 - 16:00  پنجشنبه: 8:00 - 12:00