ما را شریک تجاری خود بدانید.

ما در کنار شماییم.

با محصولات و خدمات ما بیشتر آشنا شوید:

تامین مواد اولیه صنعت متالورژی

این شرکت قادر به تامین انواع مواد اولیه مورد نیاز صنایع فولاد سازی و ریخته گری می باشد. این مواد شامل انواع فروآلیاژها، کربن افزاها و سایر مواد افزودنی مذاب و همچنین انواع cored wire جهت آلیاژسازی، سرباره سازی و تصفیه ذوب می باشد.

خدمات مشاوره ای

با توجه به ماهیت کاری این شرکت آمادگی انجام خدمات مشاوره ای اعم از مشاوره بازرگانی و فنی در زمینه فولاد سازی، ریخته گری و ... را دارد.

تامین مواد اولیه نسوز

از دیگر محصولات تامینی این شرکت مواد اولیه صنایع تولید کننده محصولات نسوز می باشد. این مواد شامل انواع نسوزهای منیزیتی، آلومینایی، سیلیسی و ... در آنالیزها و سایزهای مختلف بنا به سفارش و نیاز مشتریان می باشد.

تامین قطعات و تجهیزات

با توجه به شناخت و تجربه همکاران ما و همچنین ارتباط تنگاتنگ با صنایع ریخته گری، این شرکت آمادگی تامین قطعات و تجهیزات مورد نیاز صنایع را نیز دارا می باشد.

صادرات

بخش صادرات در حال حاضر عمدتا شامل قطعات ریختگی بوده و با توجه به اهمیت این بخش در اقتصاد ملی ایران از مهمترین بخشهای شرکت محسوب شده و امید است در آینده ای نزدیک، عمده حجم معاملات شرکت را نیز به خود اختصاص دهد.

سایر خدمات

این شرکت آمادگی دارد در سایر زمینه های مرتبط با صنعت متالورژی و نسوز در حد توان و در جهت رفع مشکلات این صنایع، خدمات رسانی نماید.
فرو آلیاژها

فرو آلیاژهای قابل تامین توسط پاسکو عمدتا شامل فرو سیلیسیم، فرو منگنز پرکربن، متوسط کربن و کم کربن، فرو سیلیکو منگنز، فرو مولیبدن و فرو کروم پر کربن و کم کربن می باشد. امکان تامین سایر فرو آلیاژها نظیر فرو وانادیوم، فرو تیتانیوم و ... بنا به درخواست مشتری نیز وجود دارد.

کربن افزاها
کربن افزاها شامل مواردی نظیر انواع پترولیوم کک (CPC, GPC)، آنتراسیت و کک متالورژی می باشد.
سایر افزودنیهای مذاب
این دسته مواد شامل مواردی نظیر کلسیوم سیلیسیوم (CaSi)، کلسیوم خالص و همچنین انواع وایرهای توپر با پودرهای CaSi، کربن، گوگرد و برخی از فرو آلیاژها می باشد.
مواد اولیه نسوز
مواد اولیه نسوز قابل تامین توسط این شرکت به چند دسته نسوزهای منیزیتی، نسوزهای آلومینایی، نسوزهای سیلیسی و گرافیت ورقه ای (Flake Graphite) تقسیم می گردد. برای دستیابی به جزئیات بیشتر می توانید از بخش محصولات بازدید فرمایید.

مشکلات فنی و بازرگانی خود را با ما در میان بگذارید

همکاران و مشاورین ما، در خدمت شما مشتریان گرامی هستند.

آخرین مطالب

شرکت پژواک اندیشه سبز در راستای تعهدات خود سعی در ارائه منظم مطالب مفید و آموزشی در زمینه فعالیت شرکت و صنایع مرتبط دارد. شما می توانید آخرین مطالب اضافه شده به سایت را در زیر مشاهده فرمایید.

پاسکو - پژواک اندیشه سبز)

 شرکت پژواک اندیشه سبز، پذیرای درخواستهای مشتریان بوده و تمام تلاش خود را در جلب رضایت ایشان به کار می بندد.

آدرس

 یزد - بلوار منتظر قائم- بن بست ششم - شرکت پژواک اندیشه سبز

 36289028 (035)

info@pascotrading.ir

36226066 (035)

شنبه - چهارشنبه: 8:00 - 16:00  پنجشنبه: 8:00 - 12:00